#2015-12-30 09:10:27 

Zalander

Użytkownik

Siemanko. Od jakiegoś czasu interesuję robieniem animacji 3D. Chciałbym zrobić taką fajną na reklamę mojej firmy, żeby to umieścić w jakimś serwisie społecznościowym, ale nie wiem, jak się za to zabrać, a czasu też nie mam dużo wiec nie wiem czy mi się uda samemu się nauczyć to robic jakimiś programami i to obrobić żeby wstydu później nie było. Mieliście z tym styczność? Może ktoś z was potrafi coś takiego zrobić albo zna kogoś?
#2015-12-30 11:35:32 

Voyciechowsky

Użytkownik

Witaj. No samemu zrobić coś takiego będzie Ci chyba trochę ciężko zwłaszcza że chcesz to na szybko i to jeszcze jakaś reklama ma być stworzona do siebie. Możesz sam pokombinować, ale za pierwszym razem na pewno nie dostaniesz takiego efektu, jaki bys chciał. W sieci jest kilka firm ktroe się tym zajmują profesjonalnie, to poszukaj sobie i będziesz miał to załatwione. Cenowo też nie powinno być tragedii, da się to chyba zrobić.
#2015-12-30 13:46:59 

Zalander

Użytkownik

No tak myślałem że najlepiej to będzie komuś zlecić. NO dzięki zaraz będę szukać czegoś, to najlepsze wyjście chyba będzie dla mnie, żeby to miało ręce i nogi. Podpowiedz jak najbardziej przydatna :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015