#2015-12-21 06:09:57 

Koral

Użytkownik

Jak w temacie, jeżeli ktoś z was kupował ostatnio jakieś oprogramowanie, proszę wrzucać tutaj informację. Ja ostatnio szukałem programu do edycji kodu xml i w ręce wpadł mi Altova XMLSpy. Była promocją i przy zakupie otrzymywało się rabat więc pomyślałem że można założyć temat gdzie zawsze będzie można się dowiedzieć, co aktualnie jest tańsze.

#2015-12-21 06:26:33 

Bziku

Użytkownik

Jak ktoś się interesuje edycją filmów to polecam wyszukać hasło Pinnacle Studio sklep. Aktualnie jest duża obniżka cen na różne warianty oprogramowania. Nic tylko korzystać.

#2015-12-21 08:42:14 

Olunia

Użytkownik

Super pomysł. Posiadam kod rabatowy na produkty Norton. Ostatnio kupiłem właśnie Norton Internet Security cena była bardzo okazyjna i przy okazji dostałem kuponik :) No a program śmiga jak marzenie, nie jak te ociężałe darmówki.

#2015-12-21 11:36:04 

adamiak82

Użytkownik

Gdyby ktoś założył ten temat wcześniej, mielibyście okazję skorzystać z fajnych promocji. Znajomy podesłał mi link do sklepu gdzie przez 3 dni była wyprzedaż -50%. No ale co zrobić. Niestety już za późno. Jak zaczniemy zarabiać w euro to nikt się tym nie będzie martwił haha.
#2015-12-21 14:02:54 

Maka

Użytkownik

A ja znalazłam równie ciekawą ofertę. G Data Internet Security sklep to nowa platforma na której można kupić programy antywirusowe w super cenach. Co prawda mam już ten program od roku, ale dzisiaj przyszła mi informacja, że otwierają nowy sklep internetowy.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015