#2015-12-15 09:31:16 

Kambii

Użytkownik

Witam wszystkich. Otóż od pewnego czasu bujam się z jednym koleżką, co mi wisi niezłą sumkę. Faceta widuję z nowymi rzeczami itd., ale jak próbuję do niego podejść, to ucieka od razu. Powiem szczerze, że mam już typa dosyć, niby kiedyś koledzy, ale widać, jak to się skończyło. Wiecie, jak szybko mógłbym odzyskać te pieniądze?
#2015-12-15 11:05:36 

Zulus

Użytkownik

Cześć. Jeśli masz jakąś umowę z nim, to możesz spróbować wejść na drogę sądową. Choć to nie będzie tak krótko i przyjemnie. Jeśli natomiast zależy Ci na odzyskaniu pieniędzy typu „zgarnij i zapomnij” to zawsze możesz skorzystać z opcji giełdy długów (więcej o tym znajdziesz na vindicat.pl/faq/gielda-dlugow/). To najszybsza opcja, ale nie zawsze zdobędziesz całość tego długu.
#2015-12-15 13:17:19 

Limonka

Użytkownik

Kolega wyżej ma rację. Jak Ci już nie zależy na tej znajomości szczególnie, to giełda długów to najszybszy sposób windykacji. Odzyskasz przynajmniej część (większość) tych pieniędzy, a już nie będziesz musiał się przejmować tym, że facet nie zwraca ci kasy. :)
#2015-12-15 14:17:08 

Kambii

Użytkownik

Aha, czyli ta giełda długów to najszybszy sposób? Typ mnie na tyle zdenerwował, że już mi zależy tylko na tej kasie. Tak czy siak, dzięki za poradę, pewnie spróbuję tego sposobu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015