#2015-12-09 04:51:11 

Kambii

Użytkownik

Serwus! Zastanawiam się właśnie nad mą przyszłością i pracą, którą mógłbym wykonywać. Trafiłem ostatnio na ciekawe firmy przypisane do kategorii biegły językoznawca i ogromnie zaintrygowałem się pracą w sądownictwie. Mam nadzieję, iż będzie tu ktokolwiek, kto pracuje jako wykwalifikowany biegły sądowy z Poznania i będzie w stanie powiedzieć coś więcej o zatrudnieniu na tym stanowisku.
#2015-12-09 06:55:30 

Zelda

Użytkownik

Ja mam zamiar trudnić się po sfinalizowaniu studiów czymś, co choćby trochę okazałoby się dla mnie atrakcyjne i dawałoby szansę na satysfakcjonujące zarobki. Niedawno długi czas nad powyższym rozmyślałam i wydedukowałam, że dobrym rozwiązaniem byłoby badanie narkotyków czy ewentualnie zaawansowane badanie dokumentów i materiałów gdzieś w sądzie. Na nieszczęście mało na powyższy temat można poczytać w sieci. Wierzę, iż chociażby na forum będzie ktoś, kto będzie w stanie powiedzieć trochę więcej w temacie pracy w sądownictwie.
#2015-12-09 09:23:09 

Zulus

Użytkownik

Odszukanie najlepszej dla siebie drogi zawodowej to zagadnienie, które w tej chwili zajmuje mnie bez reszty. Zastanawiam się nad wyborem przyszłościowych studiów jak i możliwie najdokładniejszym przygotowaniem się do wykonywania wymarzonego zawodu. Zainteresowały mnie ostatnio stanowiska w sądownictwie i ekspertyzy kryminalistyczne. Trafiłem nawet na ciekawą witrynę internetową, na jakiej znalazłem nieco detali wiążących się z pracą w powyższym charakterze. Z chęcią poznam wszystkie komentarze osób, które wybrały taką profesję.
#2015-12-09 10:55:12 

Maka

Użytkownik

Szukam najlepszego dla siebie zawodu od jakiegoś czasu, ale zadanie to jest rzeczywiście ciężkie. W tym momencie interesują mnie profesje w stylu prawnik czy biegły sądowy. Interesującym zawodem może być również profesjonalny biegły grafolog, ale obawiam się, iż odnalezienie takiej stanowiska będzie rzeczywiście niełatwe. O ile jest tu ktoś zatrudniony w takiego typu charakterze, będę naprawdę wdzięczna za najmniejsze wskazówki jak i podpowiedzi. Zamierzam się do tego dokładnie przygotować i uzyskać niezbędną wiedzę.
#2015-12-09 11:08:26 

Bziku

Użytkownik

Dziękuję za podpowiedzi wszystkim zainteresowanym. Teraz jestem świadomy, że badanie pisma to coś, co bardzo mi pasuje. Liczę, że będzie ze mnie całkiem tego biegły kryminolog sądowy i będę mógł przyczynić się do rozwikłania wielu spraw. Trzymajcie kciuki za moje sukcesy. Cześć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015