#2015-12-07 09:45:04 

Koral

Użytkownik

Jestem grafikiem komputerowym korzystającym z dwóch bardzo wydajnych komputerow. W nowym domu planuje stworzyć pokój, w którym będę wykonywał zlecone mi projekty. Co mam w nim umiescic aby praca była przyjemna i sprzęt nie cierpiał przy każdym wiekszym zleceniu
#2015-12-07 10:31:23 

Bziku

Użytkownik

Podstawą każdej pracowni, czy to grafika, czy strimera są gniazdka internetowe. Dzieki nim będziesz miał zawsze podłączenie do internetu. Obecnie najpopularniejsze tego typu gniazdo to RJ-45 i takie radzilbym tobie zamontowac. Dodatkowo wyposaż się w odpowiednie urządzenia umożliwiające rozdzielenie sygnału internetowego.
#2015-12-07 13:12:03 

Koral

Użytkownik

No dobra ale co jeszcze? O podłączeniu do internetu pamiętam, już mam przygotowane odpowiednie miejsce pod gniazdo. Dodam ze interesuje się również sportem i planuje zainstalowanie w swojej pracowni telewizora. Bedzie to duży telewizor z podłączeniem do internetu. jak wyglada sprawa z dbaniem o sprzet w takich pomieszczeniach?
#2015-12-07 13:21:05 

Zalander

Użytkownik

Jeżeli telewizor to na pewno solidne gniazdo antenowe. Przemyśl tylko dokładnie rozmieszczenie gniazd i wyposażenia, bo dziwnie by było jakby się okazalo ze gniazdo masz w innej czesci pokoju jak telewizor. Jeżeli tego dopilnujesz to wszystko będzie na swoim miejscu i szybko zaczniesz pracę.
#2015-12-07 13:53:56 

Voyciechowsky

Użytkownik

Siema. Ja u siebie wrzucilem jeszcze dokładny czujnik temperatury, mimo iż tylko i wyłącznie dużo gram w gry komputerowe. Do niego dodałem odpowiedni sterownik i od tamtej pory mam pomieszczenie w ktorym to ja ustalam temperature. Montując tego typu osprzęt w pokoju nie zapomnij właściwych akcesoriach elektrycznych, ponieważ ich użycie uprzyjemni ci cały proces budowy swojej pracowni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015