#2015-12-01 08:44:00 

Olunia

Użytkownik

Witam. Urządzamy z mężem nasze pierwsze wspólne mieszkanie i przyznaję, że chociaż to świetna zabawa to ostatnio bardzo mnie męczy. Aktualnie utknęliśmy na.. lampach. Może ktoś doradzić jak powinien wygląd nowoczesny salon oświetleniowy? Dodam, że najbardziej lubię jasne i przestronne pomieszczenia.
#2015-12-01 10:20:35 

Kambii

Użytkownik

A może napisz coś więcej o salonie lub wstaw jakieś zdjęcie? Trudno tak doradzać w ciemno, gdy nie widać, jaki masz na przykład kolor ścian lub meble.
#2015-12-01 12:33:59 

Barmanka

Użytkownik

Moim zdaniem wybierz takie lampy, które nie mają dużego klosza, bo on często zasłania światło. Zależy jeszcze, jak duży jest Twój salon. Pamiętaj, że im jest większe pomieszczenie to jedna lampa może nie wystarczyć. My z mężem mamy prawie 25m i zawiesiliśmy tylko jedną na środku pokoju i w kątach było ciemno. Teraz mamy kilka dodatkowych na ścianie. Podobnie zrobiliśmy kupując lampy dziecięce do pokoju córki i jest lepiej.
#2015-12-01 13:03:03 

Olunia

Użytkownik

Dzięki bardzo za pomoc : )! Co prawda nasz salonik jest bardzo mały i jest tak ulokowany w mieszkaniu, że nawet w ciągu dnia jest bardzo ciemno, więc zależało mi, żeby jak najbardziej go doświetlić. Mam nadzieję, że znajdę coś fajnego. Mam jeszcze ostatnie pytanie o lampy podszafkowe – myślicie, że sprawdzą się w salonie?
#2015-12-01 13:39:32 

Zulus

Użytkownik

Moim zdaniem to nie jest najlepszy pomysł. Takie lampki najlepiej pasują w kuchni, nad blatem roboczym. Przynajmniej zawsze mi się tak kojarzyły. Sam mam takie pod szafkami i o ile w trakcie gotowania są naprawdę fajne, to nie dają za duża światła, więc w salonie w ogóle się nie sprawdzą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015